Průběh realizace

Leden 2019 - Zahájení realizace projektu (uzavření smlouvy dne 3. 1. 2019)

Únor 2019 - Zahájení realizace projektu (zahájení aktivit předmětu podpory, schůzka s projektantem, dodavatelem a zadavatelem)

Březen 2019 - Zahájení realizace projektu (zahájení aktivit předmětu podpory, schůzka s projektantem, dodavatelem a zadavatelem – objednávka vybavení, materiálů, příprava aktivit, vyměření půdorysu altánu, záhonů a cestiček)

Duben 2019 – Realizace projektu (odkryv půdy, zahájení výkopových prací jezírka, cestiček, oprava plotu, sázení stromů, tvorba informační tabule a nástěnky určené k prezentaci průběhu projektu)

Květen 2019 - Realizace projektu (úprava povrchů, záhonů, cestiček, zídky, jezírka, sázení rostlin, stavba tee-pee, přírodní pergoly)

Červen 2019 - Realizace projektu (vyvýšené záhony, výroba cedulek k rostlinám – žáci, šití podsedáků – žáci, školení pedagogů po přírodních zahradách, nákup pomůcek)

Červenec 2019 – Zkušební provoz (aktivity k udržení provozu, péče o rostliny)

Srpen 2019 – Zkušební provoz (, aktivity k udržení provozu, péče o rostliny, úprava porostu, stavba oplocení, předání zakázky do 30. 8. 2019)

Září 2019 – Provoz (dokončení dělící stěny u místa pro kompostování – ukládání větviček žáky, den otevření přírodní učebny dne 14. 9. 2019, výuka, aktivity, péče o rostliny, dokončení aktivit předmětu podpory, závěrečné vyhodnocení projektu (vyúčtování, hodnotící zpráva)

Datum vložení: 21. 5. 2021 12:32
Datum poslední aktualizace: 21. 5. 2021 12:33