"Doučování žáků školy – Realizace investice 3.2.3. Národního plánu obnovy"

Základní škola a Mateřská škola Holčovice je zapojena do projektu Doučování žáků školy – Realizace investice 3.2.3. Národního plánu obnovy.

"Přírodní zahrada MŠ Holčovice"

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

holč

"Přírodní zahrada ZŠ Holčovice"

holč

"Společně jedním směrem JAK"

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy jako poskytovatel dotace z Operačního programu Jan Amos Komenský rozhodlo o poskytnutí dotace.
Název projektu: Společně jedním směrem - JAK.
Číslo projektu: CZ.02.02.XX/00/22_002/0006697

jak

“Holčovice – rekonstrukce ZŠ a MŠ“

V měsíci srpnu 2021 započala rozsáhlá rekonstrukce mateřské školy s výměnou střešní krytiny základní školy v rámci výzvy č. 8 Ministerstva financí z podprogramu „Podpora rozvoje a obnovy materiálně technické základny regionálního školství v působnosti obci“ ve výši 90 % dotace.

“Holčovice – rekonstrukce ZŠ a MŠ“

Bezbariérovost

Holčovice - rekonstrukce sociálního zařízení a podlah ZŠ

Holčovice – rekonstrukce ZŠ a MŠ

Rozsáhlá rekonstrukce mateřské školy s výměnou střešní krytiny základní školy

Chytří pomocníci ve výuce aneb využíváme ICT jednoduše a kreativně

Modernizace jazykové učebny

Modernizace učeben 1. stupně ZŠ Holčovice

V průběhu letních prázdnin byl dokončen projekt Modernizace učeben 1. stupně ZŠ Holčovice.

Modernizace učeben, bezbariérovost a zabezpečení ZŠ

Multifunkční sportovní hřiště

Obědy pro děti

Počítačový učebna