Vzdělávání dětí a žáků MŠ a ZŠ od 12.10 — 23.10.2020

Vážení rodiče, na základě krizového opatření vlády ze dne 8. 10. 2020 se vzdělávání na naší škole upravuje:

Vážení rodiče, na základě krizového opatření vlády ze dne 8. 10. 2020 se vzdělávání na naší škole upravuje:

Mateřská škola: nezměněný režim

Výuka na 1. stupni základní školy: nezměněný režim

Školní družina (kroužky pro 1. stupeň základní školy): nezměněný režim

Pedagogická intervence, PSPP pro 1. stupeň: nezměněný režim

Pedagogická intervence, PSPP pro 2. stupeň: pouze pro žáky přítomné ve škole, viz. vyučování na druhém stupni.

Zájmové kroužky pro 2. stupeň základní školy: zrušeny

Výuka na 2. stupni základní školy se mění následovně:

V týdnu od 12. do 16. 10. se neúčastní osobně na vzdělávání osmý a devátý ročník.

V týdnu od 19. do 23. 10. se neúčastní osobně šestý a sedmý ročník.

Žáci těch tříd, které se osobně neúčastní vzdělávání, se vzdělávají povinně distančně podle § 184a školského zákona.

Organizace vzdělávání šestého a sedmého ročníku v týdnu 12. – 16. října je v běžném režimu. Denně budou pro žáky šestého a sedmého ročníku nachystány konzultace od 13.30 do 14.30 hod. týkající se přihlášení do systému dmSoftware a Office 365 (přihlášení, domácí úkoly, příjem a odeslání zpráv včetně příloh, práce s programy Office 365 a hlavně práce v prostředí MS Teams).

Organizace distančního vzdělávání osmého a devátého ročníku v týdnu 12. – 16. října

12. – 16. října distanční výuka pomocí MS Teams (součást Office 365) dle rozvrhu.

Rozvrh může být upraven v závislosti na provozních podmínkách školy, úpravy budou zveřejněny v systému dmSoftware. Veškeré dotazy prosím směřujte na Vaše třídní učitele.

Účast žáků na distančním vzdělávání je povinná.

Mgr. Jana Válková, MBA, ředitelka školy

Informace pro školy a školská zařízení

Informace pro školy a školská zařízení.pdf

Opatření MŠMT