Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Všesportovní příprava

Všesportovní příprava

Je důležité, aby děti měly všestranný pohybový rozvoj a aby provozovaly všechny možné pohybové aktivity. Základem je co nejširší pohybové spektrum.

Trenér Jirka si pro nás připravuje hry na téma různých sportů. Například vodácké téma, kde rozvíjíme sílu a koordinaci a kovbojské téma - vnímání těla a prostoru. Baví nás také různé opičí dráhy, přitahování lanem a švihadly, horolezectví po žebřinách, orientace v prostoru, házení míči, cvičení na postřeh, ale také malá kopaná třeba s dvěma míči. 

Datum vložení: 28. 2. 2024 11:13
Datum poslední aktualizace: 28. 2. 2024 11:25
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.