Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Vánoční jarmark

Vánoční jarmark 1

Již tuto sobotu od 13:00 proběhne v areálu OÚ Holčovice Vánoční jarmark. Kromě tradičních trhů, Ježískovy dílny nebo kavárny "U hasičů" se můžete se těšit na vystoupení našich nejmenších a prohlédnout si výtvarnou tvorbu našich žáků.

Datum vložení: 23. 11. 2022 9:48
Datum poslední aktualizace: 23. 11. 2022 9:52
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.