Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Úniková hra v knihovně

Úniková hra v knihovně

Dva týmy z 1.třídy měly za úkol vyřešit spoustu úkolů a rébusů, aby získaly indicie a nakonec vyluštily tajenku. Pro děti to byla velká zábava a už nyní se těší na příští návštěvu.

Datum vložení: 1. 4. 2023 17:02
Datum poslední aktualizace: 1. 4. 2023 17:03
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.