Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Trenéři ve škole

Trenéři ve škole 1

I naše škola se zapojila do projektu Trenéři ve škole a přidala se tak k dalším devíti školám na Krnovsku, kde projekt probíhá. V následujících měsících budeme mít zpestřené hodiny tělesné výchovy pomocí kvalifikovaných a vyškolených trenérů s cílem rozpohybovat děti.

Vzdělávací projekt Trenéři ve škole je realizovaný pomocí vyškolených trenérů primárně z dané oblasti pomocí tandemové výuky s učiteli na nižším stupni ZŠ.

Naši žáci prvního stupně se tak seznámí s rozmanitou nabídkou sportů např. basketbal, judo, tanec, házená, volejbal a další. 

 

Datum vložení: 21. 11. 2022 10:58
Datum poslední aktualizace: 21. 11. 2022 11:05
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.