Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Školní akademie 2024

Školní akademie 2024

Blížící se konec školního roku přinesl již tradiční „Školní akademii“. V úterý 25.6. jsme se společně s rodinami žáků naší mateřské a základní školy sešli, abychom shlédli celou plejádu krásných vystoupení, které si děti připravily.

A bylo se na co dívat. S údivem jsme sledovali, jak dlouhou básničku se dokázaly naučit děti z naší školky. A co teprve Karkulka. Na své si přišli příznivci tance napříč ročníky. Ochuzeni nebyli ani hudebníci. Žáci základní umělecké školy předvedli, že umění mají prostě v krvi. Navštívily nás i filmové postavičky. Šmoulové vystavěli celou vesnici a Baba Jaga s pohledným Ivanem, roztleskali obecenstvo v rytmu remixu známé pohádky. Závěrečné vystoupení vzdalo poctu maminkám. Počasí nám přálo, atmosféra byla báječná a my se už všichni těšíme na další ročník této oblíbené akce.

Datum vložení: 28. 6. 2024 19:42
Datum poslední aktualizace: 28. 6. 2024 19:53
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.