Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Program Recyklace hrou

Program Recyklace hrou

Ve středu 5.6.2024 přijela na naši školu lektorka s programem Recyklace hrou. Žáci se snažili zjistit otázky: Kde se dá objevit zlato ve staré pračce? A proč dopřát starým spotřebičům a bateriím „žít svůj druhý život s novou tváří“?

Zábavnou formou se žáci učili základům správného třídění, recyklaci odpadu nebo předcházení vzniku odpadu. V závěru hodiny se všichni shodli, že recyklace má smysl.

Datum vložení: 13. 6. 2024 18:00
Datum poslední aktualizace: 13. 6. 2024 20:21
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.