Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Pokusy v přírodovědě

Pokusy v přírodovědě

V hodinách přírodovědy žáci 4. a 5. ročníku objevují propojení živé a neživé přírody pomocí nejrůznějších pokusů. Například vliv kyselých dešťů na rostliny nebo zda je sníh opravdu tak čistě bílý. Pokusy nás všechny moc baví.

Datum vložení: 20. 1. 2023 19:07
Datum poslední aktualizace: 20. 1. 2023 19:07
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.