Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Krajské kolo soutěže PIšQworky

Krajské kolo soutěže PIšQworky 1

V posledních třech týdnech se napříč Českou a Slovenskou republikou odehrály tisíce duelů, stovky zápasů a téměř 150 turnajů ve známé a oblíbené hře.
Do společného zápolení se zapojili také žáci naší školy, kterým se podařilo probojovat do druhého kola soutěže v Ostravě.

Datum vložení: 23. 11. 2022 9:03
Datum poslední aktualizace: 23. 11. 2022 9:54
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.