Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Krajské kolo soutěže Finanční gramotnost

Krajské kolo soutěže Finanční gramotnost 1

V březnu proběhlo krajské kolo v soutěži Finanční gramotnost. Za druhý stupeň uspělo tříčlenné družstvo ve složení Ivana Nováková, Pavel Kubinec a Martin Voženílek. Nyní je čeká online prezentace 3 nejúspěšnějších družstev kraje. Naši žáci stojí před velkým úkolem obhájit svou práci.

Držíme jim pěsti a doufáme, že postoupí do celorepublikového kola.

Datum vložení: 1. 4. 2023 17:14
Datum poslední aktualizace: 1. 4. 2023 17:17
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.