Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Pálení čarodějnic

Pálení čarodějnic

V sobotu 30. 4. 2022 jsme ve 14 hodin dorazili na hasičskou louku za Obecním domem, kde nás čekala spousta soutěží a celá čarodějnická stezka. Na konci cesty nás čekala sladká odměna. Zdobili jsme a stavěli společně s hasiči májku, pálili jsme čarodějnici a opékali špekáčky.

Všichni jsme byli nadšeni a spokojeni.

Datum vložení: 9. 5. 2022 11:46
Datum poslední aktualizace: 12. 5. 2022 11:54
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.