V rámci týdne řemesel si děti v MŠ vyzkoušely hru na pekaře a na přání dětí společně upekly kokosovo-čokoládovou buchtu. Děti samy odměřovaly suroviny na hrníčky, míchaly těsto a s nadšením sledovaly, jak se buchta peče.
Práce je velmi bavila a sladká odměna všem moc chutnala.