Holčovice - rekonstrukce sociálního zařízení a podlah ZŠ

Dne 13.10.2020 byla dokončena vnitřní rekonstrukce základní školy v rámci projektu „Holčovice – rekonstrukce sociálního zařízení a podlah ZŠ“ žádosti VPS – 228 – 2 – 2020 – 00305 - Podpora rozvoje a obnovy materiálně technické základny regionálního školství v působnosti obci z Ministerstva financí. Předmětem projektu byly rekonstrukce 4 sociálních zařízení, výměna podlahových krytin v celé budově školy včetně tříd, chodeb a schodiště, rekonstrukce sociálního zařízení v učebnách, výměna starých topných těles za nové s instalací termohlavic a dodání stínicí techniky do tříd formou vertikálních žaluzií.

Podíl dotace byl 90 % (3 157 474,- Kč) z celkových nákladů 3 508 305,- Kč.

Ve výběrovém řízení zakázku pro tuto rekonstrukci získala společnost Taylor stavební s.r.o. Chtěla bych poděkovat za profesionální přístup a precizní práci, která byla provedena. Zároveň děkuji panu starostovi Liboru Včelnému a všem zastupitelům za jejich podporu a kladný přístup ke školským zařízením. V neposlední řadě děkuji zaměstnancům školy, kteří projekt podpořili a podíleli se na něm. Škola získala nový vzhled, lepší komfort a bezpečí pro žáky naší školy.

Datum vložení: 17. 5. 2021 20:08
Datum poslední aktualizace: 21. 5. 2021 16:34