Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Zaznělo poslední zvonění

Zaznělo poslední zvonění  1

Poslední den v červnu není jen ve znamení vysvědčení a začátku dvouměsíčních letních prázdnin pro naše školáky, ale také je to životní mezník deváťáků, kteří dokončili docházku na základní škole.

 V letošním školním roce 2020/2021 naposledy slyšeli školní zvonění Štěpán Gúber, Daniel Chybík, Tereza Jochimová, Jan Říman a Natálie Šmídová, kterým mnoho zdaru v životě popřáli jejich vyučující, paní ředitelka, pan starosta i rodiče. Milým osvěžením v rozlučkovém dopoledni bylo vystoupení dětí z mateřské školy.  

Datum vložení: 30. 6. 2021 15:59
Datum poslední aktualizace: 17. 7. 2021 16:00
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.