Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

V pátek 11. 6. proběhne pro žáky Den moří a oceánů

Vítězství v krajském kole

Vítězství v krajském kole 1

Naši nejmenší žáci se mohou pochlubit krásným prvním místem v krajském kole soutěže Zlatého listu.

Při soutěži se měli naši nejmladší pustit do intenzivní práce na pracovním listu. Pilně pracovali celý týden a nyní se již mohou těšit, že odvedli velmi dobrou práci, která byla oceněna prvním místem. 

Moc dětem gratulujeme. 

Zlatý list

Datum vložení: 29. 5. 2021 7:46
Datum poslední aktualizace: 29. 5. 2021 8:02
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.