Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Školní výlet 2. a 3. ročníku

Školní výlet 2. a 3. ročníku

28. června jsme se vypravili na školní výlet do Úvalna.

28. června jsme se vypravili na školní výlet do Úvalna. Vyzkoušeli jsme si jízdu autobusem i vlakem. V Úvalně jsme navštívili Rychtu se zrcadlovým bludištěm. Dětem se moc líbilo sklepení, kde byla ukázka mučírny. Poté jsme se vydali do Retro muzea, kde děti zaujaly předměty, elektronika nebo nábytek z dob jejich prarodičů. Na zpáteční cestě jsme se zastavili v Krnově na zmrzlinu a drobné nákupy. Výlet se nám velmi vydařil.

Datum vložení: 29. 6. 2021 21:50
Datum poslední aktualizace: 29. 6. 2021 21:52
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.