Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Školní výlet 1. ročníku

Školní výlet 1. ročníku

Prvňáci si užili poslední školní den výletem do Krnova.

Prvňáci si užili poslední školní den výletem do Krnova. Jeli autobusem na Rákosníčkovo hřiště, podívali se na atletický stadion a poté kolem Švédské zdi a Neptunovy kašny došli až na náměstí k historické budově krnovské radnice. V cukrárně se osvěžili zmrzlinou a ledovou tříští. Dalším cílem bylo otestovat svou odvahu a zručnost na prolézačce Kohout na dětském hřišti u základní školy na Dvořákově okruhu. Parkem Bedřicha Smetany se vraceli na autobusové nádraží, kde si ještě stihli nakoupit drobné dárky pro sebe i své nejbližší.

Datum vložení: 30. 6. 2021 11:51
Datum poslední aktualizace: 30. 6. 2021 11:52
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.