Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

V pátek 11. 6. proběhne pro žáky Den moří a oceánů

Návštěva obecní knihovny

Návštěva obecní knihovny

Žáci první třídy navštívili ve středu Obecní knihovnu v Holčovicích.

Žáci první třídy navštívili ve středu Obecní knihovnu v Holčovicích. Paní knihovnice děti seznámila s prostředím knihovny a po krátké besedě o knížkách jim přečetla krátkou pohádku z knihy Teta to plete. Nejvíce však děti zaujalo prohlížení různých knížek. Na příští návštěvě paní knihovnice založí dětem čtenářské průkazy, které jim umožní půjčovat si knížky. Nejdříve nás čeká slavnostní pasování na čtenáře. Dětem se návštěva knihovny moc líbila.

Fotografie

Datum vložení: 3. 6. 2021 17:21
Datum poslední aktualizace: 3. 6. 2021 17:44
Autor: admin prevod

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.