Laboratorní práce

Konečně se nám šesťáci objevili ve škole a mohli se postupně pustit do práce s mikroskopy.

Konečně se nám šesťáci objevili ve škole a mohli se postupně pustit do práce s mikroskopy.

Jako první šesťáky čekalo seznámení se samotným mikroskopem. Pak už se mohli zabývat samotnými vzorky. Nejvíce je asi pobavila noha pavouka nebo blecha. Práce jim šla od ruky, až je překvapil samotný konec hodiny. Teď jen znovu počkat, až se vrátí z distanční výuky opět zpět do školy.

Datum vložení: 16. 5. 2021 12:36
Datum poslední aktualizace: 21. 5. 2021 12:37