Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Dětský den

Dětský den

Dne 5. 6. 2021 se ve spolupráci s obecní knihovnou a ZŠ a MŠ Holčovice konal Dětský den.

Dne 5. 6. 2021 se ve spolupráci s obecní knihovnou a ZŠ a MŠ Holčovice konal Dětský den. Děti se vydaly po stezce „Záhada ztracené školy“, na které měly plnit deset úkolů. Kromě toho je čekaly i tři stanoviště. Zde si vyzkoušely svou paměť a hmat , nechybělo ani snímání otisků. Počasí se vydařilo. Z Dětského dne odcházely spokojené tváře budoucích detektivů.

 

Datum vložení: 11. 6. 2021 13:27
Datum poslední aktualizace: 11. 6. 2021 13:29
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.