Vyučování po dobu nouzového stavu

Vyučování po dobu vyhlášení nouzového stavu

Vyučování po dobu vyhlášení nouzového stavu

Vyučování v období od 5.10. do 18.10. 2020 se bude řídit nařízením č. 26/2020 Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje se sídlem v Ostravě.

Pro mateřské školy se stávající režim nemění.

U 1. stupně základních škol se v rámci vzdělávání zakazuje zpěv (výuka hudební výchovy dále pokračuje, ovšem bez zpěvu). Režim pro sportovní činnosti se nemění.

U 2. stupně základních škol se v rámci vzdělávání zakazuje zpěv (výuka hudební výchovy dále pokračuje, ovšem bez zpěvu), zakazují se také sportovní činnosti (hodinu tělesné výchovy lze naplnit jakýmkoliv jiným obsahem).

Mgr. Jana Válková, MBA, ředitelka školy

Datum vložení: 1. 10. 2020 20:17