Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Zážitkové čtení

Zážitkové čtení

Žáci 4. a 5. ročníku se v hodině čtení vydali na dobrodružnou cestu, jejímž cílem bylo objevit zajímavou knížku, kterou by doporučili svým spolužákům. Navštívili proto školní knihovnu, kde si každý mohl podle své volby najít tu pravou.

Zjistili, že každá knížka má nejenom svého autora a ilustrátora, ale také vydavatele. Na konci hodiny, každý prezentoval svoji knížku ostatním.

Datum vložení: 20. 1. 2023 19:01
Datum poslední aktualizace: 20. 1. 2023 19:04
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.