Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

нагадаємо - зарахування українських дітей до садочка та школи

Výlet 8. ročníku

Výlet 8. ročníku

Dne 17. 6. jsme se společně vydali do Úvalna. Navštívili jsme starobylou rychtu, památku ze 17. století, ve které se nachází zrcadlový labyrint. Někteří si vyzkoušeli hru na klavír a docela jim to šlo.

Trochu nás vystrašily měnící se obrazy ve sklepení a zrcadlový labyrint nám pěkně zamotal hlavu, ale nakonec jsme se přece jen úspěšně dostali ven. V retro muzeu se zpátky v čase přenesla hlavně naše paní učitelka a z rozhledny Hanse Kudlicha byl krásný výhled na široké okolí.

     V Krnově na nás čekal oběd a ledové osvěžení. V Obecním domě v Holčovicích jsme si vychutnali první místo velikonoční soutěže v podobě zmrzlinového poháru. Celý den jsme si užili.

Datum vložení: 21. 6. 2022 12:39
Datum poslední aktualizace: 21. 6. 2022 12:42
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.