Výlet 8. ročníku

Dne 17. 6. jsme se společně vydali do Úvalna. Navštívili jsme starobylou rychtu, památku ze 17. století, ve které se nachází zrcadlový labyrint. Někteří si vyzkoušeli hru na klavír a docela jim to šlo.

Trochu nás vystrašily měnící se obrazy ve sklepení a zrcadlový labyrint nám pěkně zamotal hlavu, ale nakonec jsme se přece jen úspěšně dostali ven. V retro muzeu se zpátky v čase přenesla hlavně naše paní učitelka a z rozhledny Hanse Kudlicha byl krásný výhled na široké okolí.

V Krnově na nás čekal oběd a ledové osvěžení. V Obecním domě v Holčovicích jsme si vychutnali první místo velikonoční soutěže v podobě zmrzlinového poháru. Celý den jsme si užili.

Datum vložení: 21. 6. 2022 12:39
Datum poslední aktualizace: 21. 6. 2022 12:42