Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Slavnostní předávání Slabikářů

Slavnostní předávání Slabikářů 1

V pondělí 15. 11. 2021 navštívila paní ředitelka děti z první třídy. Nejenom, že se přišla podívat, jak se našim nejmladším žákům daří a co všechno už umí, ale také s sebou přinesla slabikáře, které jim slavnostně předala.

 Pro všechny prvňáčky to byl opravdu velký zážitek a moc se těší, jak budou ve škole i doma ze slabikáře předčítat.

Datum vložení: 18. 11. 2021 13:06
Datum poslední aktualizace: 18. 11. 2021 13:07
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.