Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Den Země

Den Země 1

V pondělí 22. 4. proběhne projektové vyučování ke Dni Země. Pro žáky je připravena vědomostní soutěž, aktivity ke Dni Země, setkání s myslivcem a myslivecká kynologie.

Datum vložení: 19. 4. 2024 8:32
Datum poslední aktualizace: 19. 4. 2024 8:46
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.