Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Den vody

Den vody

V pondělí 25. 3. 2024 proběhlo pro naše žáky projektové vyučování u příležitosti Světového dne vody. Pro děti prvního stupně byly připraveny do hodin tematické aktivity, při kterých využily i robotické Bluebooty.

Žáci druhého stupně si v rámci projektu rozšířili znalosti z témat voda kolem nás a znečištění řek, moří a oceánů.

Datum vložení: 27. 3. 2024 15:39
Datum poslední aktualizace: 28. 3. 2024 11:43
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.