Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Plavecký kroužek

Plavecký kroužek

Již několikrát proběhl plavecký kroužek. Naši předškoláci pravidelně navštěvují bazén na Zlaté Opavici. V kroužku se seznamují s vodou, učí se zákonitosti vodního prostředí. Nacvičují potápění, bublaní a foukání do vody.

Datum vložení: 24. 4. 2022 6:50
Datum poslední aktualizace: 24. 4. 2022 6:56
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.