V pátek 11. 6. proběhne pro žáky Den moří a oceánů

Klub zábavné logiky a deskových pro žáky ŠD

Kroužek trvá 90 minut. Aktivita vede k rozvoji logického (ale i informatického) a strategického myšlení žáků.

Žákům se budeme individuálně věnovat, motivovat je, vysvětlovat jim NOVÉ DESKOVÉ HRY, hlavolamy a logické úkoly.

Klub je určen pro děti Základní školy Holčovice k rozvoji logického (ale i informatického) a strategického myšlení žáků.

Klub je pro děti zejména od 2. – 9. ročníku.

Klub probíhá každé úterý od 10. 9. 2019 (mimo 1. týdne v měsíci, máme porady)

Klub je bezplatný.

O přijetí do klubu rozhoduje vedení školy na základě vyplněné a podepsané přihlášky zákonným zástupcem.

Žák se může přihlásit kdykoli během školního roku.

Po přihlášení je docházka do klubu závazná a řídí se školními pravidly. Pokud dítě je dopoledne ve škole, je nutné neúčast předem písemně omluvit!!!!

Návštěvu klubu může vedení školy pro dítě zrušit v případně časté neúčasti. Zrušení proběhne písemnou formou.

Zrušení docházky ze strany rodičů do klubu je možné pouze na základě písemné žádosti zákonného zástupce.