Učíme se v lese o lese

Ve středu 9. 10. 2019 proběhl PROGRAM LESNÍ PEDAGOGIKA na téma společenstvo LES pro žáky 1., 2., a 3. ročníku.

Ve středu 9. 10. 2019 proběhl PROGRAM LESNÍ PEDAGOGIKA na téma společenstvo LES pro žáky 1., 2., a 3. ročníku. Aktivity vedla zkušená lektorka paní Blanka Drahotušská z Lesní správy Město Albrechtice. Nejdříve žáci vzpomínali, co vše ví o lese, zazpívali si písničku s pohybem, potom poznávali lesní zvířata, určovali stromy a také třídili kartičky se zvířecími rodinkami. Po cestě do lesa i zpět hráli různé hry, ale i získávali nové informace. Na závěr si žáci prohlédli různé druhy parohů, kožešin i pírek od ptáčků a všichni dostali odměnu. Díky pěknému počasí si všichni podzimní den v lese užili.

Datum vložení: 11. 10. 2019 12:04
Datum poslední aktualizace: 21. 5. 2021 12:04