Povinnost nošení roušek ve společenských prostorách

Vážení rodiče,
dovolte nám, abychom Vás informovali o povinném nošení roušek ve společných vnitřních prostorách naší základní školy, a to od čtvrtku 10.9.2020 až do odvolání.

Vážení rodiče,

dovolte nám, abychom Vás informovali o povinném nošení roušek ve společných vnitřních prostorách naší základní školy, a to od čtvrtku 10.9.2020 až do odvolání. Rozhodnutí vydalo Ministerstvo zdravotnictví v souvislosti se zhoršující se epidemiologickou situací v České republice. Žádáme Vás, abyste svým dětem roušky přibalili, včetně sáčku, do kterého si roušku během výuky odloží, neboť na výuku ve třídách se toto nařízení prozatím nevztahuje. Povinnost dezinfekce rukou po vstupu do budovy nadále trvá. Prosíme všechny žáky, aby následná opatření dodržovali a respektovali.

Nošení roušek se nevztahuje pro děti a učitelky v mateřských školách. Rodiče jsou povinni při vstupu do mateřské školy roušky při vyzvedávání svých dětí používat.

Děkuji Vám

Mgr. Jana Válková, MBA, ředitelka školy