Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Zlatý list

Zlatý list

50. ročník přírodovědné soutěže Zlatý list se po dvou letech opět konal na ZŠ Břidličná. Naše škola nakonec vypravila tři soutěžní týmy. Na soutěžící čekaly otázky z rostlin, členovců, CHKO, šelem, plazů a obojživelníků atd. Nejzáludnější pro naše žáky byly otázky z hydrobiologie.

Družstvo našich nejmladších se v letošním roce umístilo na 3. místě. 

Největší počet soutěžních družstev měla kategorie mladších žáků (4. - 6. ročník) - své vědomostí prezentovalo 20 týmů. Naši žáci obsadili krásné 8. místo. 

V kategorii nejstarších získali naši soutěžící také osmé místo. 

Moc našich dětem gratulujeme a již se můžeme připravovat na další ročník. 

Datum vložení: 10. 5. 2022 18:38
Datum poslední aktualizace: 11. 5. 2022 14:25
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.