Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Základy házené

Základy házené

V hodinách tělesné výchovy se nyní věnujeme házené. Je to kolektivní míčový sport. My se učíme teprve základy, a proto používáme malé gumové míče. Jde nám to s nimi dobře. Trénujeme s míčem i bez míče, běháme k metám a zpátky, sbíráme PET vršky, driblujeme, házíme na cíl, hrajeme na honěnou.

Jsme stále v pohybu a moc se těšíme na hodiny tělocviku. Co pro nás trenér Štěpán připraví příště? 

Datum vložení: 23. 11. 2023 11:06
Datum poslední aktualizace: 23. 11. 2023 11:21
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.