Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Výtvarná výchova

Výtvarná výchova

Namalovat hmyz, který se pohybuje v trávě byl opravdu těžký úkol. Žáci 1. -3. ročníku se opravdu snažili a kreslení v přírodě si užili.

Datum vložení: 8. 6. 2023 19:28
Datum poslední aktualizace: 10. 6. 2023 14:48
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.