Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Výtvarka venku

Výtvarka venku

Za pěkného počasí se vydali žáci prvního, druhého a třetího ročníku malovat ven. Malovali křídami to, co umí a někteří se pokoušeli malovat příšerky. Všichni si hodinu skvěle užili.

Datum vložení: 14. 9. 2021 18:44
Datum poslední aktualizace: 14. 9. 2021 18:46
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.