Volné pracovní místo

Volné pracovní místo  1

Ředitelka školy ZŠ a MŠ Holčovice vyhlašuje výběrové řízení na pozici správce objektů - školník.

Smlouva na dobu určitou, nástup září 2024.

Požadovaný minimální stupeň vzdělání: střední odborné s výučním listem

Náplň práce:

Dohled nad úklidovými činnostmi spojenými s udržováním čistoty a pořádku ve svěřeném objektu a jeho okolí.

Plánování a kontrola stavebních a dalších úprav a oprav svěřeného objektu a jeho vybavení.

Dohled nad bezpečnostními opatřeními, správným používáním společných prostor objektu.

Jednoduchá údržba objektu, zelené plochy nebo technického vybavení, případná koordinace údržbářských prací.

Objednávání revizí, údržbových a opravářských prací, přebírání výsledků jejich práce.

Správa a evidence klíčového hospodářství, evidence osobních ochranných pracovních prostředků.

Vedení požadovaných provozních evidencí, správa čistících a dezinfekčních prostředků.

Zajišťování služeb souvisejících s provozem svěřeného objektu a jeho okolí.

Odemykání a zamykání objektu.

Provádění odečtu stavu elektroměrů, vodoměrů a dalších hlavních měřičů spotřeby.

Kontrola dodržování provozního řádu.

Řízení správních zaměstnanců.

Strukturované životopisy zasílejte na zs.holcovice@razdva.cz

Datum vložení: 9. 7. 2024 11:09
Datum poslední aktualizace: 9. 7. 2024 11:18