Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Veselé Vánoce

Veselé Vánoce 1

Nastal čas Vánoc. Pro děti je to nejkrásnějšího období v roce. Nyní můžeme aspoň na pár dní zapomenout na starosti a užívat si sváteční náladu. Tímto vám chceme poděkovat za podporu během celého roku 2021 a přejeme vám krásné vánoční svátky, pohodu, pevné zdraví a úspěšný rok 2022.

Datum vložení: 24. 12. 2021 9:06
Datum poslední aktualizace: 24. 12. 2021 9:13
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.