Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Velká cena malých zoologů

Velká cena malých zoologů 1

4. a 5. ročník se ve čtvrtek 16. 9. vydá do Zoo Ostrava na soutěž Velká cena malých zoologů.

Motýli - téma letošní přírodovědné soutěže v Zoo Ostrava. Žáky našeho 4. a 5. ročníku budou čekat otázky na základní anatomii motýlů, vývojová stádia, živné rostliny, druhy motýlů v naší republice a jejich ochrana. 

 

Datum vložení: 13. 9. 2021 13:44
Datum poslední aktualizace: 13. 9. 2021 14:47
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.