Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Trenéři ve škole

Trenéři ve škole

V novém roce pokračujeme v projektu Trenéři ve škole. V lednu se věnují naši prvňáčci, druháčci a třeťáčci lekcím florbalu. Mezitím jsme zjistili, že florbal je sport plný zábavy a napětí a už se těšíme, co se o tomto sportu dozvíme v dalších lekcích.

Datum vložení: 24. 1. 2023 18:59
Datum poslední aktualizace: 31. 1. 2023 19:10
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.