Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Tělocvik v zimě

Tělocvik v zimě

Protože jsou naši spolužáci na lyžařském výcviku, vyrazili jsme v tělesné výchově také ven. Snažili jsme se přehodit sněhovou kouli přes řeku, strefit se šiškou do odpadového koše. Nejvíce nás bavila “indiánská honička”, kdy se musí běhat jen ve vyšlapaných cestičkách ve sněhu.

 Moc jsme si dnešní tělocvik užili.

Datum vložení: 31. 1. 2023 19:24
Datum poslední aktualizace: 31. 1. 2023 19:30
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.