Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Soutěž v Zoo Ostrava

Soutěž v Zoo Ostrava

Čtvrteční dopoledne pro naše čtvrťáky a páťáky bylo v duchu motýlů. Děti vyrazily do Zoo Ostrava, aby plnily úkoly na čas. Na otázky odpovídali naši žáci se zaujetím a nadšením. I když se jim občas nezadařilo, celý den si nakonec užili. Po soutěži využili volný čas a prošli si zoo. 

Datum vložení: 20. 9. 2021 13:53
Datum poslední aktualizace: 20. 9. 2021 14:25
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.