Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Slavnostní rozloučení s deváťáky

Slavnostní rozloučení s deváťáky 1

Slavnostní rozloučení 9. ročníku v tomto školním roce proběhlo v naší Přírodní zahradě Jeřabince dne 26. června 2024. Rozloučení se uskutečnilo za přítomnosti pana starosty, paní ředitelky, rodičů a pedagogů. Našim deváťákům přejeme šťastný vstup do dalšího studia.

Datum vložení: 28. 6. 2024 20:11
Datum poslední aktualizace: 28. 6. 2024 20:16
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.