Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

нагадаємо - зарахування українських дітей до садочка та школи

Slavnostní rozloučení

Slavnostní rozloučení

Rok utekl jako voda a my jsme se museli rozloučit s našimi deváťáky. Slzy, dojetí a zároveň úsměvy na tvářích rodičů, učitelů a vedení školy vykouzlili naši žáci. Rozloučení proběhlo na obecním úřadě, kde bylo vše perfektně připravené.
Našim absolventům přejeme hodně štěstí v budoucím životě.

Datum vložení: 2. 7. 2022 19:56
Datum poslední aktualizace: 2. 7. 2022 20:37
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.