Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Školní výlet 7. a 8. ročníku

Školní výlet 7. a 8. ročníku

V prosluněnou středu 19. června 2024 vyjeli sedmáci a osmáci na společný jednodenní výlet. Cílem bylo poznat krásy historického centra pevnostního města Olomouc a vykoupat se v Aquaparku Olomouc. Bonusem bylo nádherně teplé počasí a vynikající řemeslná zmrzlina z krámku MichelanGELATO.

Datum vložení: 24. 6. 2024 13:32
Datum poslední aktualizace: 24. 6. 2024 13:40
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.