Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Školní výlet 4. a 5. ročníku

Školní výlet 4. a 5. ročníku

28. února jsem se vypravili na školní výlet do města Krnov.

Vyjeli jsme autobusem a v krásném teplém počasí jsme dorazili na místo. Cílem našeho výletu bylo zdolat Cvilín, což se nám ve vysokých teplotách za dodržování pauz, dobré nálady a pitného režimu povedlo. Po cestě zpátky jsme zvládli jídlo, sníst hromady zmrzliny, vyzkoušet dětská hřiště a jako poslední rozchod, kde děti nakoupili spousty dárečků pro své nejbližší. V odpoledních hodinách jsme všichni v pořádku dorazili domů.

Datum vložení: 28. 6. 2021 16:07
Datum poslední aktualizace: 17. 7. 2021 16:10
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.