Školní výlet 4. a 5. ročníku

28. února jsem se vypravili na školní výlet do města Krnov.

Vyjeli jsme autobusem a v krásném teplém počasí jsme dorazili na místo. Cílem našeho výletu bylo zdolat Cvilín, což se nám ve vysokých teplotách za dodržování pauz, dobré nálady a pitného režimu povedlo. Po cestě zpátky jsme zvládli jídlo, sníst hromady zmrzliny, vyzkoušet dětská hřiště a jako poslední rozchod, kde děti nakoupili spousty dárečků pro své nejbližší. V odpoledních hodinách jsme všichni v pořádku dorazili domů.

Datum vložení: 28. 6. 2021 16:07
Datum poslední aktualizace: 17. 7. 2021 16:10