Školní akademie

Konečně jsme se dočkali! Po delší pauze, kdy neprobíhaly žádné akce, jsme měli školní akademii. Děti poctivě nacvičovaly celý měsíc, aby pak mohly překvapit a potěšit své rodiče.

Tento ročník školní akademie proběhl na TJ Tatran. Veřili jsme, že budeme mít skvělé počasí. Sice nás dopoledne zastihla bouřka, ale odpoledne již bylo nebe bez mráčku. O vystoupení se postarali skoro všichni žáci naší školy a letos se přidali i ti nejmenší ze školky. Hudební vystoupení pod taktovkou paní učitelky Martikánové také nechybělo.

Datum vložení: 2. 7. 2022 19:33
Datum poslední aktualizace: 2. 7. 2022 19:56