Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Škola je můj kamarád

Škola je můj kamarád

Ve středu 1. 9. 2021 usedli poprvé do školních lavic žáci prvního ročníku.

Ve středu 1. 9. 2021 usedli poprvé do školních lavic žáci prvního ročníku. Na dvě děvčata a šest chlapců čekaly nejen dárečky, ale také úplně nová třída. Slavnostního zahájení se zúčastnili i pan starosta Bc. Libor Včelný a paní Marie Poppeová z OÚ Heřmanovice. Nejen prvňáčkům, ale všem našim žákům přejeme, aby pro ně byl tento školní rok plný zábavy, poznání a úspěchů.

Datum vložení: 2. 9. 2021 16:07
Datum poslední aktualizace: 2. 9. 2021 17:24
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.