Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Přijímací zkoušky nanečisto

Přijímací zkoušky nanečisto  1

Deváťáci se již několik týdnů intenzivně připravují na přijímací zkoušky. Dnes probíhá jejich první kolo zkoušek nanečisto, aby v dubnu zasedli u přijímacích testů stoprocentně připraveni. Přejeme jim hodně štěstí.

Datum vložení: 6. 12. 2022 8:16
Datum poslední aktualizace: 6. 12. 2022 8:31
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.