Prevence sociálně patologických jevů

Je již pravidelným zvykem, že v rámci předcházení sociálně patologických jevů pořádáme preventivní aktivity pod hlavičkou Policie ČR.

Tak i v letošním roce jsme 24. listopadu 2023 přivítali nprap. Karlu Špaltovou z Bruntálu, aby děti informovala o následcích kouření, pití energy drinků, nevhodném užívání sociálních sítí či páchání trestné činnosti. Děti asi nejvíce zaujaly poznatky o vězeňství a životě odsouzených v nápravných zařízeních či případně v domácím vězení.

Datum vložení: 30. 11. 2023 18:45
Datum poslední aktualizace: 30. 11. 2023 18:48