Základní škola a Mateřská škola Holčovice ZŠ a MŠ Holčovice, příspěvková organizace

Prevence sociálně patologických jevů

Prevence sociálně patologických jevů

Je již pravidelným zvykem, že v rámci předcházení sociálně patologických jevů pořádáme preventivní aktivity pod hlavičkou Policie ČR.

Tak i v letošním roce jsme 24. listopadu 2023 přivítali nprap. Karlu Špaltovou z Bruntálu, aby děti informovala o následcích kouření, pití energy drinků, nevhodném užívání sociálních sítí či páchání trestné činnosti. Děti asi nejvíce zaujaly poznatky o vězeňství a životě odsouzených v nápravných zařízeních či případně v domácím vězení.  

Datum vložení: 30. 11. 2023 18:45
Datum poslední aktualizace: 30. 11. 2023 18:48
Autor: Správce Webu

ZŠ a MŠ Holčovice

Nejspíš mě znáte jako Základní školu Holčovice. Nově se jmenuji Základní škola a Mateřská škola Holčovice, příspěvková organizace, z důvodu sloučení školy a školky, které nastalo 1. 7. 2020. Jsem škola plně organizována, poskytuji vzdělání od 1. do 9. ročníku.

 

V současné době má mateřská škola 1 oddělení, o které se pečlivě starají 2 nové, usměvavé paní učitelky. Pro školní rok 2021/2022 se plánuje rekonstrukce školky o další oddělení, které by mělo sloužit dětem od dvou let.